תכנון וייצור אריזות לכל מטרה

מארזים, מחברות ממותגות, לוחות שנה, הדפסות אריזות ועוד

אור הפקות מספקת פתרונות אריזה ייחודיים ואיכותיים מזה 15 שנה למגוון לקוחותיה. אנחנו
כאן כדי לייעץ, לתכנן ולייצר את האריזה המושלמת עבורכם

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של ייצור קופסאות בכמויות גדולות ועם איכות גבוהה ללא פשרות, ניתן למצוא את כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם במקום אחד. החל משלב הרעיון, שירותי ועיצוב הגרפיקה, הפקה, ייצור ואריזה. כך שאתם מקבלים פתרון כולל של 360 לכל הצרכים שאתם צריכים מבלי להתפזר לכיוונים שונים ולעסקים שונים. בנוסף לכך, אתם יכולים לבחור לכם מארזים ממותגים, מתנות לחגים ועוד לעובדים שלכם או ללקוחות החברה.

אריזות קשיחות

אריזות קשיחות

אריזה קשיחה הינה אריזה העשויה מחיבור של שני חומרי גלם. קרטון קשיח ונייר, הקרטון הקשיח מגיע בספר עוביים, מ 1 מ"מ עד 3 מ"מ. הנפוץ ביותר 2 מ"מ
ההתאמה מתבצעת בהתאם למוצר. הנייר הדק יכול להיות כרומו, אפאלין ואפילו בד, שעליו ניתן להדפיס ולעשות השבחות כמו פוייל, הבלטות, הטבעות ולקה סלקטיבית.

תיק דייר/ קלסרים בסגירה מגנטית

הדפסים מוצמדים לקרטון קשיח, בשילוב גימורים מיוחדים לפי דרישה, כגון למינציה מט או מבריקה, לכת מים, לכה UV סלקטיבית, הטבעות כסף או זהב. למיתוג מקסימלי על כל שטח הקלסר.
לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

מחברות ממותגות

אחד מכלי השיווק והמיתוג היעילים ביותר. מגוון רחב של אפשרויות: מחברות כריכה קשה, מחברות כריכת דבק, מחברות כריכות ספירלה ומחברות כריכת סיכות. מחברת עם לוגו מודפסת בגימור איכותי תציע קידום מצוין לעסק.

עבודות אחרונות