הסיפור שלנו

חברת אור הפקות הינה חברה לייצור מארזים קשיחים. החברה נוסדה בשנת 1949 ע"י זאב שפריצר, המתמחה בכריכות, הדבקות וספירלות. עם השנים גדל העסק המשפחתי באמצעות דור ההמשך והכניס נישה חדשה של מארזים קשיחים לחברות ועסקים.

שירותי החברה כוללים: ייצור והפקת מארזים וקופסאות קשיחות, תיקי דייר, קוביות ממו, לוחות שנה, ספירלות ועוד. הייחוד של אור הפקות, הכולל התמחות במארזים קשיחים וממותגים הבלעדיים לחברות ועסקים בארץ, הפך אותה לאחת החברות המובילות בישראל לייצור מארזים קשיחים.

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של ייצור קופסאות בכמויות גדולות ועם איכות גבוהה ללא פשרות, ניתן למצוא את כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם במקום אחד. החל משלב הרעיון, שירותי ועיצוב הגרפיקה, הפקה, ייצור ואריזה. כך שאתם מקבלים פתרון כולל של 360 לכל הצרכים שאתם צריכים מבלי להתפזר לכיוונים שונים ולעסקים שונים. בנוסף לכך, אתם יכולים לבחור לכם מארזים ממותגים, מתנות לחגים ועוד לעובדים שלכם או ללקוחות החברה.

בחברת אור הפקות אשר משתרעת על פני 1,000 מ"ר וכוללת כ-30 עובדים, תוכלו ליהנות משירות מהיר ומקצועי ועבודות דפוס באיכות הגבוהה ביותר. איכות חומרי הגלם הכוללת: אריזות מנייר קרטון והמכשור המתקדם נותנים תוצאות טובות ומקצועיות תוך זמן קצר. בנוסף לכך, ניתן ליהנות ממגוון סגנונות הדפסה בין אם זה על בדים, סרטים, סוגי נייר שונים, אריזות קרטון ועוד.

החזון של אור הפקות

להיות חברה פורצת דרך בתחום הפקות מארזי קרטון, מחברות ספירלה, לוחות שנה, קלסרים ותיקי דייר, תוך כדי הקפדה על איכות בלתי מתפשרת, תוך מתן שירות ומענה מהיר ללקוחות והגשמת החלומות של בעלי העסקים, החל משלב תכנון הפקות הדפוס ועד הביצוע.

בין לקוחותינו תוכלו למצוא מפיקי דפוס וחברות מובילות במשק הישראלי, כגון: שטראוס, טמפו, ויסוצקי, מכבי, אפריקה ישראל, קסטרו, כלל, הראל, טבע, דרכים להכיר, ועוד

לקבלת הצעת מחיר להזמנת מארזים קשיחים לחגים, מתנות ועוד!

התקשרו עוד היום 03-5612407 או השאירו הודעה במייל: orafakot@gmail.com ונשוב אליכם 

בהקדם!

הלקוחות שלנו