קופסאות ממותגות לעסקים

ברוכים הבאים לבית הדפוס אור הפקות המתמחה במתן שירותי אפיון, עיצוב וייצור קופסאות ואריזות מתנה ממותגות בהתאמה אישית.

לצד טכנולוגיית דפוס מתקדמת, אנו מתגאים בצוות מקצועי ומיומן שיעניק לכם יחס אישי לכל אורך הדרך ובשימוש בחומרי גלם איכותיים המקנים למארזים מראה יוקרתי, עמידות גבוהה ונראות המחמיאה לכל מוצר ומציגה אותו באופן מופתי.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן ליצור עמנו קשר טלפוני, לכתוב לנו בוואטסאפ או להשאיר פניה באתר.

כיצד מתחילים?

לפני שניגש אל מחלקת הדפוס, לפני שנפתח את התוכנות הגרפיות, נשב לשיחת אפיון ובה נבין יחדיו במדויק את הרצונות, הערכים והמטרות שאנו מייעדים עבור ייצורן של קופסאות הקרטון הממותגות.

האם אתם בית עסק המבקש למתג אריזות מתנה כחלק משי לעובדים לרגל החג? או שמא אתם חנות המבקשת לאפיין עבור עצמה אריזות מתנה שישאו את שם המותג יחד עם המוצר שנרכש?

כל מקרה הוא לגופו, וכל מוצר ומוצר יכול להוביל אותנו למסקנות שונות. אם מדובר בתמרוקים לשם הדוגמה הרי שמדובר במוצר שביר המצריך מארז בעל קרטון דחוס ועבה. זאת בעוד שייתכן ומדובר במארז שנועד לשאת בתוכו דברי מתיקה משובחים, אז ניתן להשתמש במארזים בעלי קרטון עדין יותר, אך שיאפשרו לנו להציג את המתנה באופן נכון ומוקפד.

בהתאם למוצר, נחליט על חומרי הגלם, ניקח את המידות, ונגיע לכל המסקנות הנדרשות כדי שנוכל לאפיין קופסת קרטון ממותגת הקולעת לצרכי העסק.

גיבוש השפה העיצובית

שרטטנו בדמיוננו את המארזים בהתאם לצרכינו? עתה מתחילים בשלב מרגש אף יותר שבו נגבש את השפה העיצובית והמיתוגית של המארז עצמו.

כפי שתוכלו להתרשם מן המארזים שמוצגים לעיל, חלקם מביאים עמם עיצובים מורכבים יותר, חלקם עיצובים מורכבים פחות. לעתים דווקא הפשטות היא זו שמקרינה את היוקרה.

בהתאם לערכי המותג, המסרים והמטרות, נוכל לעצב עבורכם את המארז באופן מופתי עם נראות ונוכחות בולטת ויוקרתית.

ממחלקת העיצוב אל הדפוס

לאחר שכל המידות, חומרי הגלם והעיצובים יוסכמו על-ידי כולם, זה הזמן להעביר את המידע אל מחלקת הדפוס שתהפוך את מה שדמיינו ויצרנו למציאות.

זהו השלב האחרון שבו נהפוך את היצירה למוצר מוגמר, וביכולתנו לייצר עבורכם קופסאות ממותגות לעסקים בסדרי גודל סיטונאיים ובהתאם לבקשותיכם וצורכיכם.

לרשותנו היכולת לבצע את העבודה בתוך זמן קצר ככל הניתן. עם זאת כמובן, חשוב להיוועץ עמנו טלפונית קודם לכן, כך שתוכלו לקבל הערכת זמן מדויקת.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא יצירת קופסאות במיתוג אישי לעסקים ובהדפסתן של אריזות מתנה המותאמות לבית העסק, אנו מזמינים אתכם להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו.

השאירו לנו פניה, כתבו לנו בוואטסאפ או צרו עמנו קשר טלפוני.

עשוי לעניין אתכם:

מארזים לחג