אריזות קרטון מעוצבות

מגוון רחב של אריזות קרטון מיוחדות, החל ממארז ליין, לבושם, כלי למצות, למוצרי מזון או כל מארז שתבחרו. 

אריזות מיוחדות החל משלב הרעיון ועד לביצוע הסופי ליצירת קופסאות ממותגות בהתאמה אישית ואריזות קרטון ממותגות ולשביעות רצונכם המלאה.

קטלוג מארזי קרטון

אריזות קרטון ממותגות

מתנה ייחודית עם אפקט wow מתחילה באריזה מקורית. ככל שהאריזה תהיה יותר ממותגת ועם מחשבה אמיתית למעטפת הכוללת כך היא תהיה מבודלת, בולטת ומוערכת יותר – שהרי לרושם ראשוני, יש רק הזדמנות אחת.

באור הפקות אנו מביאים עמנו מומחיות ומיומנות בהדפסת קרטונים ממותגים באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. על-ידי הצמדה של נייר ייחודי עליו מוטבעת ההדפסה, ניתן לערוך מארזים בנראות ונוכחות שאין שנייה לה.

מארז קרטון בהתאמה אישית

מחפשים מארזי קרטון בעיצוב שונה ומיוחד, שלא ראיתם בשום מקום אחר? מחלקת הפקות הדפוס שלנו באור הפקות תשמח לעמוד לשירותכם ולהפיק עבורכם את המארז האישי עם העיצוב המיוחד שלכם.

כיצד לבחור אריזות קרטון מעוצבות?

חשקה נפשכם במארז בצורת טיפה? אולי פרח? או מארז מקרטון קשיח עם סרט מסביבו, או מארז מגירה מיוחד, שיפתיע את מקבלי המתנה? שתפו אותנו בחזון המארז שלכם ונשמח להגשים לכם את החלום. אם תכולת המארז דקורטיבית ומושכת את העין אפשר לעצב מארז עם חלון, שיאפשרו הצצה לתוך המארז.

אריזות קרטון ידידותיות לסביבה

כחלק מהמגמה הירוקה השוטפת את העולם, אנחנו הצרכנים כבר מבינים שמשאבי כדוה"א הינם מוגבלים ושלהגנת הסביבה יש קשר ישיר לאיכות חיינו כיום ובעתיד. לפיכך, מושקעים מאמצים רבים בפיתוח טכנולוגיות ידידותיות יותר לסביבה. כחלק ממגמה זו, ניכר ביקוש רב של צרכנים לשימוש בחומרים ממוחזרים. בעבר, נעשה שימוש רב בחומרים סינתטיים, כגון: פלסטיק וקלקר. קרטון הוא חומר אריזה העשוי מנייר והוא אופציה טובה ולא יקרה, עבור אלו המחפשים מארזים מתכלים. 

אריזות קרטון ומיחזור

קרטון גלם קרטון וקרטון דחוס במרבית המקרים ניתן למיחזור (כאשר אין עליהם למינציה). לשמחתנו, במרבית הרשויות המקומיות כבר קיימות עמדות מיחזור לקרטון, מה שמקל מאוד על התהליך מיחזור מחדש – של אריזות קרטון, אשר ממוחזרות שוב ושוב לייצור קופסאות קרטון מעוצבות חדשות בנוסף לכך, לקוחות תמיד אוהבים למצוא שימושים נוספים למארזי הקרטון שהם מקבלים לחג.

אריזות קרטון לחגים

תקופת החגים נותנת לנו פסק זמן אמיתי לעצור לרגע מהאוטומט של החיים, לנוח, להיטען באנרגיות חדשות ולבלות עם האנשים שאנחנו הכי אוהבים. מחפשים דרך מקורית להוקיר תודה לעובדים, ללקוחות ולשותפים העסקיים שלכם? שהרי הם חלק חשוב בהצלחת העסק.

מגוון אריזות קרטון של אור הפקות

באור הפקות תוכלו להעניק מארז ממותג עם תשומת לב לפרטים הקטנים, כדי להזכיר להם שהם חשובים ומוערכים – בין אם מדובר במתנה סמלית, גדולה או כתוספת לתלושי השי. באור הפקות תוכלו להעניק מארז ממותג עם תשומת לב לפרטים הקטנים, כדי להזכיר להם שהם חשובים ומוערכים – בין אם מדובר במתנה סמלית, גדולה או כתוספת לתלושי השי.

בחיפושכם אחר קופסאות קרטון מעוצבות ובכל שאלה בנושא ייצור מארזים המותאמים באופן אישי לצורכיכם, פנו אלינו טלפונית או השאירו פניה באתר, ונשמח לעמוד לשירותכם.

עשוי לעניין אתכם:

מארזים לחגים