עיצוב אריזות לספרים

ברוכים הבאים לאור הפקות המספקת מגוון פתרונות דפוס לבתי עסק ולקוחות פרטיים.

אנו מלווים אתכם משלב גיבוש הרעיון הראשוני, דרך עיצוב המארז מתצורתו ועד לאלמנטים גרפיים לרבות מיתוג, ועד ליצירת מוצר מוגמר ומושלם.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן להתייעץ עמנו טלפונית או להשאיר פניה באתר.

למתנה המוקדשת מכל הלב

קופסאות אריזה לספרים מעניקות רובד נוסף של עומק בעת קבלת המתנה.

בדיוק כפי שאריזות מתנה יוצרות אפקט של חוויה הוליסטית בעת פתיחת המתנה; סקרנות המתגבשת, הריח של הקרטון החדש ותצוגתה של המתנה בהדר ופאר, כך גם אריזה לספר המעוצבות בקפידה, מוכרחה למלא את תפקידה נאמנה.

באור הפקות אנו מקדישים זמן ומחשבה לכל פרויקט ופרויקט המתדפק על דלתותינו. בוחנים כיצד ניתן לשלב סמליות, לגעת ברגש ולהציג את הספר בפרט והמתנה בכללותה, באופן יוקרתי, אלגנטי ואישי.

לעתים, די באריזה המוקדשת באופן אישי למקבל/ת המתנה, או במיתוג בית העסק על גבי המארז, על מנת שסמליותה של המתנה תהא מודגשת הרבה יותר.

קופסאות לספרים: הכל מתחיל ברעיון

אנו מזמינים אתכם אלינו לבית הדפוס או אפילו לפצוח בשיחה טלפונית חמה שבה נבין מהי הנוסחה הנכונה.

זוהי יכולה להיות שיחה של סיעור מוחות, וזוהי יכולה להיות שיחה של השראה מתפרצת שממנה כבר נדע במדויק כיצד המארזים לספרים ייראו ועד לפרטים הקטנים ביותר.

גיבוש הרעיון יסתמך על סוג המארז בו נחפוץ, המסרים אותם נרצה לשלב, מיתוג העסק והאירוע שלכבודו אנו מעוניינים להעניק את הספר או הספרים במתנה.

כל המסקנות יוגשו אחר כבוד אל הסטודיו שלנו לעיצוב שיתווה את הדרך אל עבר אריזת ספרים יפהפייה ומעוצבת בקפידה.

לאחר שאב הטיפוס יאושר, ורק לאחר שיאושר, נעביר את הנתונים אל עבר מחלקת הדפוס שבסיומה תהיה לנו אריזה לספרים מעוצבת ושכולה שלכם.

מספרים בודדים ועד לייצור סיטונאי

באור הפקות אנו מתמחים במתן פתרונות דפוס על נייר וקרטון, תוך שימת דגש על ענף המארזים ואריזות המתנה.

באפשרותנו לספק את שירותינו ללקוחות המבקשים לקבל שירות פרטני כגון עיצוב אריזה לספר עבור אלבום משפחתי או סיפור חיים עבור בן משפחה אהוב, ועד למתן פתרונות דפוס בסיטונאות עבור חברות המשווקות ספרים, חברות ובתי עסק המבקשים להעניק ספר במתנה הארוז במארז ממותג ועוד.

התייעצו איתנו

בכל שאלה על עיצוב אריזות לספרים, צוות אור הפקות ישמח לעמוד לשירותכם.

לפרטים ובירורים, צרו עמנו קשר טלפוני או השאירו פניה באתר.