אריזות קוסמטיקה וביוטי

אנחנו באור הפקות שמחים להציג בפניכם את קטלוג מארזי ביוטי ,2023 המכיל מארזים מכל הסוגים מתוך מגוון גדול של מארזים ממותגים.

אריזה קשיחה הינה אריזה העשויה מחיבור של שני חומרי גלם. קרטון קשיח ונייר, הקרטון הקשיח מגיע בספר

עוביים, מ 1-3 מ״מ. הנפוץ ביותר 2 מ״מ ההתאמה מתבצעת בהתאם למוצר.

הנייר הדק יכול להיות כרומו, אפאלין ואפילו בד, שעליו ניתן להדפיס ולעשות השבחות כמו פוייל, הבלטות,

הטבעות ולקה סלקטיבית.

אתכם בכל שלב

באור הפקות אנו שמחים להציע ללקוחותינו שירות המתחיל עוד מגיבוש הקונספט העיצובי הראשוני, דרך שלב היצירה שבסטודיו ועד להדפסת המוצר המוגמר בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

בשלב הראשון נבקש לשבת יחד אתכם ולפצח את הייעוד של המארז; איזה מוצר הוא אמור לטמון בחובו? באיזה חומר גלם נשתמש? מהו הקו העיצובי שבו ננקוט לאורך הדרך?

תכשירי קוסמטיקה שבירים יותאמו למארזים העשויים חומר גלם קשיח ופנים המשמר אותם. תכשירים אחרים בעלי אופי קליל יותר, יוכלו לקבל גם מארזים בהתאם.

עם סיום פגישת או פגישות האפיון, נבין את התקציב המדויק, ייעוד המארז, חומרי הגלם, אופן ההגשה, טכניקת הפתיחה ואלמנטים נוספים שיהפכו את החלום למציאות.

שלב העיצוב

בשלב זה נעביר את המושכות אל הסטודיו ובו נעצב ונחליט על כל האלמנטים הוויזואליים שיעטרו את המארז.

עם סיום העיצוב, ורגע לפני שנעבור לבית הדפוס שלנו, נכין עבורכם אבטיפוס שידמה במדויק את המוצר, ויאפשר לכם להתרשם, לספק פידבקים וגם הכוונות ותיקונים במידת הצורך.

ראינו כי טוב? איזה כיף, אוטוטו יש לנו מארזי ביוטי וקוסמטיקה מעוצבים ומותאמים בדיוק עבורכם. ועתה נעבור לשלב הדפוס.

דפוס דיגיטלי מתקדם

נגלה לכם סוד שהופך כל מארז למושלם. בית הדפוס שלנו משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר לפתרונות הדפסה על קרטון, אך שלב ההרכבה של המארז עצמו, נעשה בעבודת יד.

אנו מאמינים שאין תחליף למגע יד כאשר מדובר בהרכבת המארזים עצמם, ובאמצעות צוות מסור, טכנולוגיות מתקדמות וידע שצברנו לאורך עשרות שנים של פעילות, אנו סמוכים ובטוחים שגם אתם תצאו מדלתותינו כלקוחות מרוצים.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא אריזות קוסמטיקה וביוטי, אנו מזמינים אתכם באור הפקות, להתייעץ עם הצוות המקצועי שלנו.

ניתן לכתוב לנו בוואטסאפ, להשאיר לנו פניה באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני.