הדפסת לוחות שנה

[ לוחות שנה
עם ספירלה לבנה ]

מחפשים הדפסה על לוח שנה?  לוח שנה שולחני, או לוח שנה לתלייה על קיר, הינו פריט שימושי ונחוץ ביותר – עבור הבית או העבודה.

לוח שנה מעוצב מהווה כלי שיווקי ופרסומי חשוב וזמין עבור עסקים, יש אינספור רעיונות, לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

שלבי העבודה

הם מהווים מתנה נהדרת מטעם עסקים המבקשים להראות ללקוחותיהם, לספקים ולשותפים עד כמה הם קרובים ללבם, והם גם דרך נפלאה למיתוג.

לוחות שנה ממותגים הנושאים עליהם את השפה השיווקית של בית העסק והלוגו, מאפשרים לנו להדהד בתודעתם של מקבלי המתנה וכל מי שעובר אל מול לוח השנה.

באור הפקות אנו מספקים שירות שאיננו מתחיל ומסתיים בהדפסת לוחות שנה, כי אם באפיון המקדים, בעיצוב ובמלאכת מחשבת שלמה אשר בסיומה נגיש לכם מוצר מוגמר איכותי ומקצועי.

מוצר אחד - שפע של מסרים שיווקיים

לצד מוצרים רבים המיוצרים אצלנו בבית הדפוס לצרכי קד"מ, הרי שלוח השנה ובו 12 עמודים המציינים כל חודש וחודש, הוא למעשה מוצר שבכוחו לאפשר לנו לשלב מגוון רחב של מסרים שיווקיים שונים.

בכל דףו דף ייחשפו העוברים והשבים אל מול מסרים שיווקיים שונים; ובעזרת מעט מלאכת קופי וחשיבה יצירתית, הרי שנוכל גם לדבר את הערכים של בית העסק כמו גם את מסריו השיווקיים תוך שהם רלוונטיים לחודש המדובר, לחגים שבו ולעונות השנה.

הדפסת לוחות שנה במגוון סוגים

ברצותכם להדפיס לוח שנה בעיצוב אישי, הרי שתוכלו למצוא מספר אפשרויות לבחירה.

לוחות שנה צמודי קיר (עם אפשרות מגנט להצמדה על דלת המקרר או דלת הכניסה לבית), לוחות שנה שולחניים קלאסיים למשרד ולוחות שנה בעלי מעמד קשיח.

לוחות השנה מעוצבים מחומרי גלם קשיחים ואיכותיים לצורך נראות יפה ונוכחות בולטת.

תיאור המוצר

סוג עיצוב

לוח שנה עם חיבור מגנט לתלייה על משטח מתכתי

לוח שנה עם מגנט

לוח שנה ובתוכו ניתן לשלב פנקס או חלק או במיתוג העסק

לוח שנה עם פנקס

לוח שנה בעיצוב משולב עם פנקס במיתוג אישי וקוביות ממו סטיקי נלוות

לוח שנה עם פנקס וממו

לוח שנה עם מעמד משולש לקישוט השולחן

לוח שנה שולחני קלאסי

מחפשים פתרונות מותאמים אישית? נשמח לעמוד לשירותכם

ובכל עיצוב שתרצו!

כלי עזר יעיל לעסקים

לוחות שנה מודפסים הם כלי שיווקי נהדר לכל בית עסק. 

הם מספקים חשיפה ממושכת לכל לקוחותיכם, שותפים עסקיים ועד ללקוחות פוטנציאליים ועוברים ושבים הזוכים בתשורה צנועה אך מדליקה ואישית.

עיצוב לוח שנה מותאם אישית יכול להעביר מסר חזק של מותג העסק שלכם ולהדגיש את התחומים והשירותים שאתם מציעים.

עיצוב לוח השנה צריך להיות מקצועי, מודרני ולשקף את זהות המותג שלכם. האם הוא מוכרח להיות צעקני? לזעוק את שם המותג? וודאי שלא, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה עם שלל אפשרויות לעיצובים אלגנטיים ומקצועיים.

לוח השנה יכול לכלול את הלוגו והצבעים של החברה, תמונות של מוצרים או שירותים מייצגים. כמו כן מסרים שיווקיים קצרים המזמינים את הלקוחות לפנות אליכם, ואפילו אלמנטים גיאומטריים שיכולים להיות מזוהים בקלות מפתיעה יחד עם המותג.

אחד מן היתרונות הגלומים בעיצוב לוח שנה, טמון בשטח הנרחב שלו המאפשר לכם גם לשלב שפע של מסרים על כל חודש וחודש בנפרד.

לוחות שנה בהדפסה אישית השומרים על איכות גבוהה ונראות יפהפייה, יכולים להיות מתנה מוערכת ללקוחות וספקים, שיפנו אליכם שוב ושוב לאורך השנה. 

היופי הגדול טמון בכך שזוהי השקעה קטנה יחסית אל מול התמורה, השקעה המספקת חשיפת ממושכת למותג בכל תאריך ותאריך, ובכל חודש וחודש.

דפוס איכותי ושירות מהיר

עם עיצוב מקצועי, לוח השנה בהדפסה ועיצוב אישי יכול לייצג את העסק שלכם בצורה מרשימה ולהדגיש את השירותים והמוצרים שאתם גאים להציע, כמו גם את הערכים של בית העסק. זוהי דרך נהדרת לשמור על ההעסק שלכם במוקד תשומת הלב אצל הלקוחות לאורך כל השנה.

ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

בכל שאלה והתייעצות בנושא עיצוב והדפסת לוחות שנה ממותגים, אנו בבית הדפוס של אור הפקות מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר לנו פניה באתר.

עשוי לעניין אתכם:

הדפסת קטלוגיםהדפסת קלסרים | הדפסת פאזלים

תוכן עניינים