הדפסת לוחות שנה

[ לוחות שנה
עם ספירלה לבנה ]

מחפשים הדפסה על לוח שנה?  לוח שנה שולחני, או לוח שנה לתלייה על קיר, הינו פריט שימושי ונחוץ ביותר – עבור הבית או העבודה.

לוח שנה מעוצב מהווה כלי שיווקי ופרסומי חשוב וזמין עבור עסקים, יש אינספור רעיונות, לפניכם מספר דוגמאות נבחרות:

שלבי העבודה

הם מהווים מתנה נהדרת מטעם עסקים המבקשים להראות ללקוחותיהם, לספקים ולשותפים עד כמה הם קרובים ללבם, והם גם דרך נפלאה למיתוג.

לוחות שנה ממותגים הנושאים עליהם את השפה השיווקית של בית העסק והלוגו, מאפשרים לנו להדהד בתודעתם של מקבלי המתנה וכל מי שעובר אל מול לוח השנה.

באור הפקות אנו מספקים שירות שאיננו מתחיל ומסתיים בהדפסת לוחות שנה, כי אם באפיון המקדים, בעיצוב ובמלאכת מחשבת שלמה אשר בסיומה נגיש לכם מוצר מוגמר איכותי ומקצועי.

מוצר אחד - שפע של מסרים שיווקיים

לצד מוצרים רבים המיוצרים אצלנו בבית הדפוס לצרכי קד"מ, הרי שלוח השנה ובו 12 עמודים המציינים כל חודש וחודש, הוא למעשה מוצר שבכוחו לאפשר לנו לשלב מגוון רחב של מסרים שיווקיים שונים.

בכל דףו דף ייחשפו העוברים והשבים אל מול מסרים שיווקיים שונים; ובעזרת מעט מלאכת קופי וחשיבה יצירתית, הרי שנוכל גם לדבר את הערכים של בית העסק כמו גם את מסריו השיווקיים תוך שהם רלוונטיים לחודש המדובר, לחגים שבו ולעונות השנה.

הדפסת לוחות שנה במגוון סוגים

ברצותכם להדפיס לוח שנה בעיצוב אישי, הרי שתוכלו למצוא מספר אפשרויות לבחירה.

לוחות שנה צמודי קיר (עם אפשרות מגנט להצמדה על דלת המקרר או דלת הכניסה לבית), לוחות שנה שולחניים קלאסיים למשרד ולוחות שנה בעלי מעמד קשיח.

לוחות השנה מעוצבים מחומרי גלם קשיחים ואיכותיים לצורך נראות יפה ונוכחות בולטת.

התייעצו איתנו

בכל שאלה והתייעצות בנושא עיצוב והדפסת לוחות שנה ממותגים, אנו בבית הדפוס של אור הפקות מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר טלפוני או להשאיר לנו פניה באתר.

עשוי לעניין אתכם:

הדפסת קטלוגיםהדפסת קלסרים | הדפסת פאזלים