מארזים

מארז קשיח מכסה תחתית

עיטוף אפלין כולל במת ספוג

 

אריזה קשיחה הינה אריזה העשויה מחיבור של שני חומרי גלם, קרטון קשיח ונייר, הקרטון הקשיח מגיע בספר עוביים, מ 1 מ״מ עד 3 מ״מ. הנפוץ ביותר 2 מ״מ ההתאמה מתבצעת בהתאם למוצר. הנייר הדק יכול להיות כרומו, אפאלין ואפילו בד, שעליו ניתן להדפיס ולעשות השבחות כמו פוייל, הבלטות, הטבעות ולקה סלקטיבית.

אנחנו מפיקים מבחר של סוגי מארזים, בהתאם לדרישה שלך:לה
מארז קרטון ממותג -מתנה ייחודית עם אפקט wow מתחילה באריזה מקורית. ככל שהאריזה תהיה יותר ממותגת ועם מחשבה אמיתית למעטפת הכוללת כך היא תהיה מבודלת, בולטת ומוערכת יותר – שהרי לרושם ראשוני, יש רק הזדמנות אחת.

מארז שקוף (חלון)–  אם תכולת המארז דקורטיבית ומושכת את העין, אפשר לעצב מארז עם חלון, שיאפשר הצצה לתוך המארז.

מארז קרטון בהתאמה אישית– מחפשים מארז בעיצוב שונה ומיוחד, שלא ראיתם בשום מקום אחר?

מחלקת הפקות הדפוס שלנו תשמח לעמוד לשרותכם ולהפיק עבורכם את המארז האישי עם העיצוב המיוחד שלכם.

מארזים בחיתוך צורני מיוחד– חשקה נפשכם במארז בצורת טיפה? אולי פרח? או מארז מקרטון קשיח עם סרט מסביבו, או מארז מגירה מיוחד, שיפתיע את מקבלי המתנה? שתפו אותנו בחזון המארז שלכם ונשמח להגשים לכם את החלום.

מארזים ידידותיים לסביבה– כחלק מהמגמה הירוקה השוטפת את העולם, אנחנו הצרכנים כבר מבינים שמשאבי כדוה"א הינם מוגבלים ושלהגנת הסביבה יש קשר ישיר לאיכות חיינו כיום ובעתיד. לפיכך, מושקעים מאמצים רבים בפיתוח טכנולוגיות ידידותיות יותר לסביבה.
\כחלק ממגמה זו, ניכר ביקוש רב של צרכנים לשימוש בחומרים ממוחזרים.

בעבר, נעשה שימוש רב בחומרים סינתטיים, כגון: פלסטיק וקלקר. קרטון הוא חומר אריזה העשוי מנייר והוא אופציה טובה ולא יקרה, עבור אלו המחפשים מארזים מתכלים.
קרטון גלם, קרטון וקרטון דחוס במרבית המקרים ניתן למיחזור (כאשר אין עליהם למינציה). לשמחתנו, במרבית הרשויות המקומיות כבר קיימות עמדות מיחזור לקרטון, מה שמקל מאוד על התהליך מיחזור מחדש – של אריזות קרטון, אשר ממוחזרות שוב ושוב לייצור קופסאות קרטון חדשות
בנוסף לכך, לקוחות תמיד אוהבים למצוא שימושים נוספים למארזי הקרטון שהם מקבלים לחג.מארזי