מארזים לחגים

מארזי מתנה לחגים

החגים מתקרבים ואתם מעוניינים לתת מתנות ללקוחות, לקולגות או לצוות העובדים שלכם? לצד החשיבות הגדולה בבחירת המתנה שאתם מעניקים, חשוב מאוד שתשקיעו גם באריזת המתנה

החגים מהווים הזדמנות נהדרת להעניק מתנה לקהל הלקוחות, לקולגות או לצוות העובדים שלכם. מתנות לחגים מאפשרות לכם להביע את ההערכה וההוקרה שלכם, ולהעניק תשומת לב ראויה. בין אם בחרתם להעניק יין משובח, שוקולד איכותי, בושם יוקרתי או עט מרשים, יש חשיבות רבה לא רק למתנות שאתם בוחרים לתת אלא גם לאריזות המתנה. מומלץ מאוד לארוז את המתנות בקופסת קרטון למתנה.

החשיבות של מארז לחגים כאריזות קרטון ממותגות

אריזת מתנה ממותגת זוהי אריזה הכוללת הדפס של הלוגו ומיתוג העסק שלכם. כאשר אתם מעניקים ללקוחות, לקולגות או לצוות העובדים שלכם מתנה המגיעה באריזה ממותגת, אתם יוצרים רושם רב. אריזת קרטון ממותגת מחזקת את הנאמנות של העובדים והלקוחות למותג שלכם, יוצרת חוויה מהנה וכך מגבירה את שביעות הרצון של העובדים, הקולגות והלקוחות שלכם. בנוסף לכך, קופסת קרטון למתנה יכולה לתפקד כשגריר פרסום מצוין עבור המותג שלכם. כך, שבעזרת האריזה תוכלו לחשוף את המוצרים או השירותים שלכם ללקוחות פוטנציאליים רבים.

כך תבחרו אריזת קרטון למתנה

עיצוב מושך

בחירת אריזת קרטון עבור מתנות לחגים מתחילה בעיצוב שמושך את העין. חשוב מאוד שהעיצוב יותאם לערכים ולזהות המותג שלכם ושישאיר רושם ראשוני רב על מקבלי המתנה.

סוג קרטון מתאים למארזי קרטון
קיימים מגוון סוגים של קרטונים המיועדים לאריזות מתנות. כמו למשל קרטון דו גלי, קרטון חד גלי וקרטון תלת גלי. חברה מקצועית המספקת אריזות ממותגות תוכל לסייע לכם בבחירת סוג הקרטון בהתאם לסוג המתנה ולגודל שלה.

עמידה במשקל ובתנאי אחסון
האריזה צריכה לא רק להיראות טוב. עליה גם לשמור היטב על המוצר שבחרתם להעניק. כך למשל, אם בחרתם להעניק עוגה במתנה, חשוב שבחרו אריזה אשר תגן באופן מלא על שלמות העוגה ותשמור עליה בפני מגוון תנאי אחסון ואקלים. בנוסף, האריזה חייבת לעמוד במשקל של המוצר כך שלא יהיה חשש שהיא תיקרע עד שתגיע למקבל המתנה.

בכל שאלה והתייעצות בנושא אריזות מתנה לחג באור הפקות, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר טלפוני עם הצוות המקצועי שלנו או להשאיר פניה, ונשוב אליכם בהקדם.